:::: MENU ::::
bursa escort

Analist Öğrenci Programı – Erciyes Üniversitesi

seminer_duyuru

Öğrenci Programı, ağırlıklı olarak Makine, Endüstri, Elektrik-Elektronik olan Mühendislik Fakültesi Öğrencileri, Endüstriyel Tasarım bölümü öğrencilerinin başvurabildiği program sayesinde öğrencileri okul döneminde ders yükünün hafiflemeye başladığı 3. ve 4. sınıfta hem çalışma hayatına alıştırıyor, hem başarılı öğrenciler ile proje gerçekleştirerek tanıma-tanışma fırsatı buluyor hem de öğrencileri bütçelerine katkıları sağlanıyor.
Programa öğrenci alımları Ekim-Kasım döneminde gerçekleştirilir.

Kayseri de bulunan Programı ; Boydak Grup ile Erciyes Üniversitesi arasında yapılmış olan protokol ile her yıl belirli sayıda alımı yapılıyor.
Alım sürecinde ana dayanak okulda başarılı olan öğrencileri tercih etmek. Bu nedenle ön elemeler yapılırken okul not ortalamaları dikkate alınır. Sonrasında seçilen adaylarla şirket bünyesinden farklı bölüm yöneticilerinden ve Genel Müdür yardımcılarının katılımı ile mülakat gerçekleştirilir. Öğrenciler ile çalışmalar kısmi süreli iş sözleşmesi çerçevesinde sekiz ay boyunca sürdürülmektedir.

Bu alana reklam vermek ister misiniz ?

Benzer Yazılar


Bir yorum yapılmış

  • Cevapla Ahmet AKSOYNo Gravatar |

    Umarım örnek teşkil eder dediğiniz gibi. Çünkü iş hayatından önce illa ki bir üretim yada herhangi bir iş ortamında bulunmak gerekli.

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 14 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)