:::: MENU ::::
bursa escort

Analist Öğrenci Programı – Erciyes Üniversitesi

seminer_duyuru

Öğrenci Programı, ağırlıklı olarak Makine, Endüstri, Elektrik-Elektronik olan Mühendislik Fakültesi Öğrencileri, Endüstriyel Tasarım bölümü öğrencilerinin başvurabildiği program sayesinde öğrencileri okul döneminde ders yükünün hafiflemeye başladığı 3. ve 4. sınıfta hem çalışma hayatına alıştırıyor, hem başarılı öğrenciler ile proje gerçekleştirerek tanıma-tanışma fırsatı buluyor hem de öğrencileri bütçelerine katkıları sağlanıyor.
Programa öğrenci alımları Ekim-Kasım döneminde gerçekleştirilir.

Kayseri de bulunan Programı ; Boydak Grup ile Erciyes Üniversitesi arasında yapılmış olan protokol ile her yıl belirli sayıda alımı yapılıyor.
Alım sürecinde ana dayanak okulda başarılı olan öğrencileri tercih etmek. Bu nedenle ön elemeler yapılırken okul not ortalamaları dikkate alınır. Sonrasında seçilen adaylarla şirket bünyesinden farklı bölüm yöneticilerinden ve Genel Müdür yardımcılarının katılımı ile mülakat gerçekleştirilir. Öğrenciler ile çalışmalar kısmi süreli iş sözleşmesi çerçevesinde sekiz ay boyunca sürdürülmektedir.

Benzer Yazılar

Paylasmak istersen Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrBuffer this pageShare on RedditEmail this to someone

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 19 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)