:::: MENU ::::
Posts tagged with: mega holding hakkında yorumlar

MEGA HOLDİNGS KISA VADEDE BOL PARA :)

logoUzun süredir görüşmediğiniz arkadaşınız sizi bir yere davet ediyor ve bir projeden bahsedeceğini dile getirip zenginlik planları yapıyorsa durumun adı ‘mega holdings‘ saçmalığı.

Benim arkadaşım da davet etti beni onu tenzih ederek ve kötü niyetli olmadığının farkında olduğumu belirterek yazıma başlamak istiyorum bu yeni networking saçmalığına.

Çalışmadan Zengin Olmak İster Misiniz ?

Sistemi açıklayayım henüz size ‘sunum’ (!) yapılmadıysa..(küfür kullanmaksızın argo içerebilir)Açıkçası ben istemem.Bilirim o işin ucunda bir şey döndüğünü.Zira, hiç kimse on birim para kazanmadan kimseye 1 birim para vermez.Siz en iyi hizmeti verseniz bile çalıştığınız şirkete o adam eğer on kazanmıyorsa size bir vermez! Kısaca bu insanların da neden bu işin peşinde koştuklarını söyleyeyim; siz bu paravan şirkete 750$ gibi bir para gönderiyorsunuz ya ? işte bu üye ettiğiniz arkadaşlarla kendi zararınızı kurtarıp işten sıyrılmak için insanların peşinde koşuyorsunuz. Yoksa kimsenin bu işi uzun soluklu düşünmediğine eminim.Sizi o davet eden arkadaşınız kdv ile 2000TL gibi bir kazığa oturdu… şimdide siz ve birkaç kişiden alacağı komisyonla o 2000 lirayı toplayıp arkasına bakmadan kaçacak.O da pişman eminim. Continue Reading

Paylaşalım