:::: MENU ::::
Posts tagged with: yöneticiye soru sor

Yöneticinize sormanız gereken 3 soru

Başarılı bir kariyerin ve devamlı gelişen bir çalışma performansı için yöneticinizle kurduğunuz bağ ve ondan aldığınız geri bildirimlerin büyük önemi bulunuyor. Bu yüzden süre vakit yöneticinize, çalışma performansınız ve hedeflerinizle ilgili sormanız gereken sorular bulunuyor.  Bu soruları sormak yöneticinin yönetim tarzına gore kimi zaman zor olsa da alınan cevapların işin daha iyi yapılmasına ve yöneticiyle olan diyaloğun gelişmesine olanak tanıyacağını da unutmamak gerekiyor.

soruel9292

Çalışanların hem kendi kariyerleri bununla birlikte kişisel gelişimleri için yöneticilerine sorması ihtiyaç duyulan bir takım sorular var sadece çoğu zaman bu geri bildirimi almaktan çekinilir. Oysa bu sorular aslında çalışanların yaptığı işin kalitesinin artmasına, iş yapış biçiminin ve yöneticisi ile olan diyalogunun gelişmesine olanak sağlar.

Yöneticinize belirli aralıklarla aşağıdaki soruları sorarak hem onun perspektifnı anlayabilir hem birlikte daha etkin bir şekilde çalışmaya zemin hazırlayabilirsiniz. Yöneticinizin yönetim seçiminın buna açık olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama yine de kariyer gelişiminiz için size katkıda bulunacak görüşlerini almaya çalışmalısınız.

İşte, iş hayatında yöneticinize sormanız gereken sorular: Continue Reading

Paylaşalım