:::: MENU ::::
bursa escort

1 ayda 6 kilo vermenin sırrı :)

rpm-900x300

Evet bir ayda sadece 1 ayda yaklaşık 6 kilo vermenin sırrı sıkı egzersiz programından ve tabi ki boğazınızdan geçenleri kontrol etmek ile oluyor.

Bundan bir ay kadar önce ben 77.5 Kg olarak bir spor merkezine kardeşimin vesilesi ile kayıt oldum. Ne yalan söyleyeyim 1 ay sonra bu kadar kilo vereceğimi kardeşim ve çevremdekiler ile birlikte bende dahil inanmıyordum.

Ben ki hayatında hareket etmeyi, yürümeyi hatta gerekmedikçe enerjim gitmesin diye konuşmayan biri spor yapacak 🙂 hala gülüyorum.  Her neyse o ilk gün kardeşimin uzun yalvarmaları ve beni rencide edici (KİLOM İLE ALAKALI) kelimelerinden sonra bir anlık gaz ile tamam geliyorum hadi gidelim dedim. Spor yapanlar bilir, o ilk gün insanı mahveden gün. “Yoldan giden yorulmaz ” deyim yerinde olur mu bilmiyorum ama o gün spor da adeta yılların açlığı ile yüklendim yüklendim yüklendim ve yine yüklendim. Ertesi gün 🙂 yataktan kalkamadım 🙂 Belim, kollarım bacaklarım her yerim ağrı sızı içindeydi. daha sonra bu ağrılar yavaş yavaş gitmeye başladı her antrenmandan sonra daha da dinç hissetmeye başladım kendimi. Antrenmanlar da salona gitme imkanı olmayanlar için söylüyorum kardiyo programı uyguluyorum. internetten araştırma yaparak kendiniz bu programı yapabilirsiniz. Özellikle koşma işin püf noktası budur. Koşucaksınız terleyene kadar kanter içnde kalana kadar 🙂

Bu arada kendimce diyet uygulamaya başladım. herhangi bir diyetisyen görse belki bana küfreder ama 1 ayda ölmedim ve bu kadar kilo verdim 🙂 işe yarıyormuş.  Her neyse benden kilo vermek isteyenlere tavsiye ; hayatınızdan ekmeği tamamen çıkaracaksınız, yağlı yiyeceklerden uzak duracaksınız. Özellikle abur cuburdan uzak duracaksınız. ki ben abur cubursuz yapamayan biriydim 🙂 Meyve evet meyve sebze yani tamamen hafif şeyler ile bol öğünle gününüzü geçireceksiniz. Arada kaçamaklar olmalı tabiki 🙂 ben yaptım zararını görmedim kaçamakların hatta  Birbuçuk iskender üzerine ağır tatlılar yediğim halde bu kiloları verdim.

Sonuç olarak kilo vermek istiyorsanız ilk başta kafada bunu bitirmelisiniz. Çeşitli ilaçları kullanarak kilo vermektense boğazınızdan geçenleri keserek sağlıklı beslenerek kilo vermek daha mantıklı.

 

Spor ( Fitness)  hayatımda ki gelişmeleri yazmaya devam edicem.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

 

Bu alana reklam vermek ister misiniz ?

Benzer Yazılar


2 yorum yapılmış

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)