Aa oyunu nasıl oynanır ? Bölümler nasıl geçilir ? | Ahmet AKSOY | Endüstri Mühendisi
:::: MENU ::::
bursa escort

Aa oyunu nasıl oynanır ? Bölümler nasıl geçilir ?

aa-oyunu-rekorAa oyunu kısa bir sürede bir çok kişi tarafından oynanılmaya başlandı. Aa bölümleri başta kolay gibi gelsede bölümler ilerledikçe zorlaşmakta ve kullanıcılar bu bölümleri geçmek için ekstra çaba sarf etmekteler. Bu sayfa da zorlanacağınızı düşündüğüm bölümlere dair nasıl oynanır videoları ekleyeceğim…

Aa oyunu daha iyi nasıl oynanır ?

Aa oyununda boşlukları daha iyi doldurmalısınız. Özellikle 49.bölümde boşluklara 4 tane göndermeniz gerekmekte.

Benden size tavsiye telefonu sert bir zemine koyun ve sol eliniz ile telefonunun üst ve altından bastırarak sabit kalmasını sağlayın. Telefonun ekranına dokunduğunuzda telefonunuz oynama yapar ise tam denk getiremeyebilirsiniz. Eğer ki telefonu sert bir zeminde sol elinize ile sabitler iseniz daha çok başarı sağlarsınız. Sabitledikten sonra sağ işaret parmağınız ile üst üste seri bir şekilde dokunarak boşluklara 4 tane bile gönderebilirsiniz. Ben zorlandığım bölümleri bu şekilde geçtim. 4 tane art arda atmakta zorlanan var ise tek tek sık olacak şekilde atarsa bölümleri geçebilir.

En yüksek AA Oyunu rekorunu gördünüz mü ? Buraya tıklayarak Aa oyunun 710.bölümüne ait oynanışını görebilirsiniz.

android-aa-49
Not: Aşağıda ki videolar Youtube video sitesinde bulunan Dimo Petkov Kanalından alıntılanmıştır.

Youtube video sitesi Dimo ​​Petkov videoları Aşağıda kanaldan alıntı. Teşekkür Ederim.

nasıl geçilir ?

Aa android oyununda 49.bölümde bir çok kişi takılmış. 49.Bölümde telefonu sert bir zeminde sol eliniz ile sabit tutmaya çalışın. Sağ elinizin işaret parmağı ile her boşluğa 4 tane gelecek şekilde seri atışlar yapmaya özen gösterin.

Aa Android oyunu 67.Bölüm nasıl geçilir ?

67.bölümde çember birden hızlanıp birden yavaşlamakta. Yavaşladığı an seri atışlarınızı yapabilirsiniz. Her boşluğa 3’er tane atmaya özen gösterirseniz kolaylıkla geçebilirsiniz.

Aa oyunu 84.Bölümü nasıl geçebilirim ?

84.Bölüm 49.bölüm kadar zor. 84.Bölümde olabildiğince ekrana hızlı dokunun ve sık bir şekilde dizmeye özen gösterin. En sonunda 2 tane kalacaktır. Eğer sık dikmiş iseniz 2 tane boşluğu hızlı dönen çemberde yerleştirme ihtimaliniz var.

 Kaynak: ceply.net

Benzer Yazılar


Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)