:::: MENU ::::
bursa escort

En Yüksek aa Rekorları nelerdir ?

aa-oyunu-rekor

Aa oyununun son bölümünü sizde benim gibi merak ettiniz değil mi ? rekoru sizi daha da sinir edebilir. Bazı Android oyuncuları 49.bölümde takılı kalırken bazıları da oyunun rekorunu kırıyor : )

Ancak sinirlerinize hakim olamayan bir yapınız var ise bu oyununu denememenizi öneririm. Ben bile sakin bir yapıda olmama rağmen bazen bölümü geçemediğim de ekrana vuracak gibi oluyorum. O yüzden sinirlerinize söz geçirebileceksiniz bu oyunu deneyin ve oynarken sakin olun : )

Ben Aa oyununda en son 49.bölümde takılı kaldım ve gece yatmadan önce bile son kez oyniyim diye elime alıyorum ancak en az 1-2 saat oynuyorum. Bu oyunun rekorunu görenler var ve oldukça zor bir rekor olmuş diyebilirim.

En yüksek aa rekoru kaç ?

Aa oyununda toplam yer almaktadır. Bu bölümlerin hepsine oyun içinde ödeme yaparak ulaşabilirsiniz ancak ödeme yapmadan rekor kıranlar vardır diye düşünüyorum. 710. Leveli oynayan bir oyuncunun videosu sizlerle.

Kaynak: ceply.net

Benzer Yazılar

Paylasmak istersen Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrBuffer this pageShare on RedditEmail this to someone

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 14 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)