:::: MENU ::::
bursa escort

Gmail ile Toplu Mail Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Gmail_logo

dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. hesabı ile insanlar birbirlerine kolayca mail gönderebilme şansına sahiptir.

Bu maillerde de ister fotoğraf ister video ister belge paylaşımı gerçekleştirilebilir. Bazı insanlar uygulamasını oldukça fazla oranda kullanmaktadır. Gmail de kullanıcılarına atma özgürlüğünü sunmaktadır.

Gmail toplu mail gönderme işlemi için yapılacaklar oldukça basittir. Öncelikle mail atılacak kişiler belirlenir ve mail adresleri KİME kısmına tek tek girilir. Daha sonra CTRL+A kısayolu ile tüm mail adresleri seçili hale getirilir ve CTRL+X kısayolu ile de kesilir. Bu aşamada KİME kısmında hiçbir mail olmayacaktır. Ardından Bcc kısmını seçip CTRL+V kısayolu ile bu mail adresleri bu kısma yapıştırılır.

Bu işlemi yaparak mail gönderilecek kişilerin, maili alan diğer kişilerin mail adreslerini görmelerini engellemiş olduk. Son olarak da maili yazarak, eklenecek dosyalarımız varsa onları da ekleyip maili gönderebiliriz. İşte toplu mail atma işlemi bu kadar basittir.

Tüm Gmail kullanıcıları bu imkandan oldukça kolay bir şekilde yararlanabilir ve aynı anda birçok kişiye mail atabilir. Gmail toplu mail gönderme işlemleri de diğer tüm işlemler gibi ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.

Bu alana reklam vermek ister misiniz ?

Benzer Yazılar


2 yorum yapılmış

  • Cevapla Tamer TAKINo Gravatar |

    Google “bir defada 100, günde en çok 500 mail gönderebilirsiniz” diyor.

    Sizin anlatmanıza göre sonsuz!
    Yazdığınızı uygularsak mail hesabı bloke ediliyor.

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)