18 MART Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun | Ahmet AKSOY | Endüstri Mühendisi
:::: MENU ::::
bursa escort

18 MART Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun

18_mart_canakkale_deniz_zaferi_yarin_kutlanacak_h5603

 Zaferi Kutlu Olsun;

18 Mart ve Şehitleri Anma Günü

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN GELEN EMPERYALİST HAÇLI ORDUSUNA KARŞI “Dünyada eşi benzeri görülmemiş çetin ve kanlı bir savaşa sahne olan, toprağın her zerresinin şehit kanlarıyla sulandığı, metre kareye tam 6 bin merminin düştüğü, bir toplumun millete dönüştüğü büyük Zaferin 100‘üncü Yılını yaşıyoruz.

876124*Birkaç dakika içerisinde öleceğini bile bile en ufak bir tereddüt dahi göstermeden ileri atılan ve şehadete koşan Çanakkale kahramanları, Türk milletine biçilen kefeni parçalayıp atarak tarihi yeniden şekillendirdiler

*Türk tarihini kanlarıyla yazdılar. Her şeyin bitti sanıldığı yerde “Türk milleti son sözünü söylemeden hiçbir şey bitmez” dediler.

*Çanakkale’nin kahramanları, umudun bittiği yerde imanın; gücün tükendiği yerde azmin; silahın olmadığı yerde yüreğin her türlü olumsuzluğu yenebileceğini ispat ettiler. O şehitler ki, ellerinde Kur’an, son Peygamber kılavuz, öğünleri kuru ekmek, katıkları bir yudum su, parolaları vatan, işaretleri namustu”

*Çanakkale’de yeşeren ruh, Kuvay-i Milliye’yi harekete geçiren güce dönüşerek, bizlere bugünkü devletimizi ve cennet vatanımızı hediye etmiştir”

“Vatanı, milleti, ülkesi ve namusu için canlarını vermekten çekinmeyen şehitlerimize; emanetlerine sahip çıkacağımıza dair  olarak söz veriyoruz.

headline

Şehitlerimize minnettarız, ruhları şad olsun. Onlar, her şeyin bitti sanıldığı bir anda, küllerinden doğarak son sözü söylediler ve bu topraklara Türk mührünü vurdular.

Mucizeler yaratan bir milletin çocukları olan bizler, vatanımız ve milletimiz üzerinde hain emeller besleyenlere karşı kullanacak bir tek silahımız olmasa bile onlara dünyayı dar edecek inanca ve iradeye sahibiz.

BİZLERE SON SÖZÜDE SÖYLETMEYİN

BU DEVLETİN ADI ;BU VATANIN İSMİ DE TÜRKİYEDİR

Bu Vesile ile Çanakkale Şehitlerimizi ve Bu güne kadar Şahadet şerbeti içen Şehitlerimizi Rahmetle anıyoruz Ruhları Şad Olsun..

 

Benzer Yazılar


Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 13 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)