:::: MENU ::::

İstanbulda Su Kaçağı Bulma Servis Hizmeti

çözüm tesisat çözümleri

İstanbulda su kaçağı bulma servis hizmeti veren firmamız sayesinde kırma dökme işlemlerini en aza indirerek cihazlarla su kaçağı tespit hizmeti alabilirsiniz.
Çözüm tesisat İstanbulda 4 şube 9 servis aracı ile hizmetinizdedir.

Alt Kata Olan Su Akıntılarına Son Veriyoruz

İstanbul kırmadan su kaçağı bulma ile “sifon vanası, mandalı, gövdesinde su sızdırması var” veya sifon suyu alaturka tuvalete az geliyor, koku yapıyor gibi problemlerde bizi arayınız. Biz bu tür vakalarda sızıntı yerini bazı ıslanan duvar, fayans veya duvar içindeki sistemleri dıştan tarayabilecek bazı basınç testleri ile anlayabilir ve zararsız analiz ederiz. Ayrıca tıkalı tuvaletin açılması veya kırılan tuvalet giderinde kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile tam analiz yapabilme gibi çalışmalarımızda mevcuttur. Kırmadan su kaçağı tespiti ile bakır veya metal su kaçağı bulma işlemlerinde fiyat bilgisi ve diğer detaylar için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bazı metallerin bir vakit kullanılmaması ve suyun içinde akışkan halde değil de sabit kalması paslanmayı artırabilir. Metalin aşınması ve içten çürümeye başlaması olarak devam eder. Bazı metal boruları sırf ısıya hassas olmasına rağmen termal cihaz ile yerlerini görüntüleyebileceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede damlatan, sızdıran metal su borusu yerinin bulunması da inanılmaz kolaylaşır.

İstanbulda su kaçağı bulma servis hizmeti ile su sayacında kaçak olması, apartman su vanasının sızdırması, su vanasının dönmemesi, paslanması, değiştirilmesi ve hepsi için su kaçağı bulan tesisatçı emrinizdedir. Sizlere bir telefon araması ile tam teçhizatlı gelebilecek ekiplerimiz her zaman çalışmalarını kusur bırakmayıncaya kadar tamamlamak üzere eğitilirler. Sizlerde devamlı hayatınızda olan yazdığımız veya binanızdaki farklı sistemsel tesisat sorunları için http://istanbulsukacagibulma.com dan bizlere ulaşınız.

Benzer Yazılar

Paylaşalım

So, what do you think ?