:::: MENU ::::

Medyum Ali Gürses Hoca vefk yorumları

Makale tamamen tanıtım (REKLAM) amacıyla paylaşılmış olup kişisel olarak herhangi bir alakam bulunmamaktadır. İlgili kişi ile herhangi bir görüşmem veya ilişkim yoktur…

Son dönemde adından sıkça söz ettiren Medyum Ali Gürses ile ilgili sitemize de çokça yazı geliyor. Bunların arasından seçtiğimiz birini de benzer sorunları olan ziyaretçilerimize yardımı dokunabilir maksadıyla burada paylaşmak istedik.

“Öncelikle selamlar. Ben kendimi bildim bileli şanssız bir insanımdır. Hani gökten altın yağsa, benim başıma taş denk gelir derer ya, aynen öyledir. Hiç bir işim rast gitmez. Ticarete el attım, iflas ettim. Uzun bir süre işsiz kaldım, sonra onun bunun yanında çalışmaya başladım. Bir gün arkadaşlar arasında bu konuyu dile getirdiğimde, bir arkadaşım bana üzerimde büyü ya da olumsuz enerji olabileceğini, tanıdığı iyi bir medyum olduğunu, bir görünmemi tavsiye etti. Benim de aklıma yattı, sonuçta daha fazla kaybedeceğim bir şey olamazdı. Medyum Ali Hoca ile tanışmam o zamana denk gelir. Kendisine dertlerimi anlattığımda benim içimi ferahlatan şeyler söyledi, gerçekten uzun zamandır kendimi öyle iyi hissetmemiştim. Kaderimi Medyum Ali Hoca ‘nın ellerine bıraktım.

Bana verdiği okumaları günü gününe yerine getirdim, söylediği her şeyi yaptım. Hocam da bana yazdığı vefkleri gönderdi ve üzerimde taşımamı söyledi. O günden beri hayatım olumlu yönde %100 değişti. Birbiri ardına güzel haberler almaya başladım, işlerim rast gitti.

 

Makale tamamen tanıtım (REKLAM) amacıyla paylaşılmış olup kişisel olarak herhangi bir alakam bulunmamaktadır. İlgili kişi ile herhangi bir görüşmem veya ilişkim yoktur…

Hoca’ma danışarak rızkımı çıkarmak için tekrar ticarete atılmaya karar verdim. Hocam dükkanı açtığım gün bana bir vefk daha yolladı ve yüksek bir yere asmamı istedi. Bir de yine okunacak duaları, ayetleri bana söyledi. İnanın o günden beri dükkanımdan müşteri eksik olmuyor. İşler çok iyi, Allah’a şükür çok iyi kazanıyorum. Medyum Ali Hoca sanki benim kariyer koçum oldu, yaşam danışmanım oldu. Şimdi adım bile atmadan önce Medyum Ali Hoca’ma danışıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim, ellerinden öperim. Soran herkese bu hikayeyi anlatıyorum, belki 10-20 kişiyi kendi ellerimle ona yönlendirdim. Siz de merak ederseniz telefonu 0535 590 6275.”

Benzer Yazılar

Paylaşalım

Comments are closed.