:::: MENU ::::
bursa escort

Neye İhtiyaç Varsa

ihtiyacvarsa2010 yılında hizmete giren SeoSem Dijital Reklam ve Pazarlama Ajansı, içerik ve hizmetleri ile diğer firmalardan ve sitelerden farlılık gösterir. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firma, yenilikçi, özgün ve farklı olmayı kendine ilke edinmiştir. Webmaster bloğu olarak hizmet veren bu oluşum oldukça yeni ve detaylı bilgileri aktarmaktadır. Site yöneticisi , pek çok konuda yenilik getirmiştir. @abdullahalas kanalı ile uzun bir aradan sonra hizmet vermeye başlayan kanal, youtube ve blog olarak hizmetine devam eder. Deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam eden sitede güncel bilgilerden, genel kültüre kadar her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür.  Sayfa içerisinde paylaşılan tüm içerikler özgün olup, herhangi özgün olmayan bir paylaşıma rastlanıldığında telif hakkının ihlal edildiği için bildirilmesini isterler.

Genç, dinamik, özgür ruhlu, yaratıcı kadronun başı olan Abdullah Alas, uzun bir süre ara verdiği bloga tekrardan start vermiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Her zaman için en güncel ve doğru bilgileri paylaşmayı amaç edinmiş olan ekibi ile hızlı giriş yapmıştır. Her türlü sosyal medya üzerinden ulaşabileceğiniz İhtiyaç Varsa, internetteki yeni adresiniz olamaya gelmektedir.  En iyilerin peşinde koşan, ilkeli ve tarafsız bilgi paylaşımı yapan ekip için mutluluğunuz önemlidir. Haftanın 7 günü 24 saati çalışan ekibe istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sizden gelecek her türlü yazıyı değerlendirecek olan ekip, alanında uzaman kişilerdir. Yazmış olduğunuz her mesaj ya da sorun titizlikle incelendikten sonra size geri dönüş yapılır.

Bir Abdullah Alas yapımı olan İhtiyaç Varsa Teknoloji ve webmaster blog oluşumu  bünyesinde 4 adet editör hizmet vermektedir. Editör seçimlerinde % 100 titizlikle çalışan Abdullah Alas, siteyi kendi sitesi gibi sahiplenecek kişilerle çalışmayı sever. Siteye abone olarak güncel bilgileri takip edebilirsiniz. Bunun dışında mobil, müzik, oyun, mobil, haber, güncel, sosyal medya, ilginç tasarım, alışveriş, genel kültür gibi kategorilere de anında ulaşabilirsiniz. Bu güzel siteye üye olmak için mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Sayfada bulunan yorumlar kısmına memnuniyetlerinizi ve şikâyetlerinizi dile getirerek, sayfa yöneticileri ile iletişime geçersiniz. Sayfa yöneticileri sizin isteklerinizi değerlendirmeye alabilecek olan, farklı bakış açısını seven, kendilerini sorgulamaktan kaçınmayan, değişikliğe açık, çalışkan insanlardır.

Bu alana reklam vermek ister misiniz ?

Benzer Yazılar


Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 12 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)