:::: MENU ::::

Webroot Antivirüs 6 Aylık Ürün Anahtarı

Product by:
Ahmet AKSOY

Reviewed by:
Rating:
5
On Mar 3, 2015
Last modified:Şub 11, 2016

Summary:

Son zamanlarda konusunda çektiğim sıkıntıları isimli antivirüs ile giderdim. sürüm kullanım imkanı sunan programını konu içerisinde vereceğim adersten indirebilir ve ürün anatarı alabilirsiniz.

EasyCapture11Son zamanlarda antivirüs konusunda çektiğim sıkıntıları WEBROOT isimli antivirüs ile giderdim. 6 aylık full sürüm kullanım imkanı sunan webroot antivirüs programını konu içerisinde vereceğim adersten indirebilir ve ürün anatarı alabilirsiniz.

Ürün anahtarı almak için ne yapıcaksınız ?

Verdiğim şu indirme adresinde bulunan sağ taraftaki formu dolduruyorsunuz ve size indirmeniz gereken setup dosyası ile birlikte ürün anahtarını gösteren bir diğer sayfaya yönlendiriyor. Sonrasında programı kurarak mutluca kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Antivirüs programını gönül rahatlığı ile 6 aylık full olarak kullanabilirsiniz.

Dediğim gibi webroot şu son zamana kadar kullandığım en hafif en kasmayan en temiz antivirüs programı olarak benden 10 üzerinden 10 puan aldı. Sizlerinde faydalanmasını isterim…

 

Sağlıcakla kalın.

Benzer Yazılar

Paylasmak istersen Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on TumblrBuffer this pageShare on RedditEmail this to someone

Evet, Konu hakkındaki düşüncelerini alalım ?

  • 12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)